Çağrı Karşılama ve Yönlendirme

Representative

RBK Assistance, turistlerden gelen yardım çağrılarına, çağrı merkezinde görev yapan niteliği yüksek operatörleriyle anında cevap vermekte; gelen talepleri, gerekli sükûneti sağlayarak doğru bir şekilde değerlendirmekte, hastaları doğru tedaviyi uygulayacak en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirmektedir.

Doğru bir yönlendirmenin, hayati önem taşıdığı bilinciyle hızlı ve kaliteli çözümler üreten RBK Assistance, alanında ihtisas sahibi ekibi ile yaşanması muhtemel zaman kayıplarının önüne geçmektedir. Ayrıca, uzmanlıklarını geliştirmek ve sunduğu hizmetlerin kalitesini artırmak adına bünyesindeki operatörlere periyodik olarak eğitim vermektedir.

RBK, turistlerin tedavilerinin, başka bir sağlık kuruluşunda devam ettirilmesi gerektiği durumlarda acil tıbbi nakil hizmeti de vermektedir.

Hastaları, kendi hekimleri ile RBK Assistance danışman hekimlerinin yapacağı konsültasyonlarda alınan karar sonrası gerekli tüm koşulları eksiksiz yerine getirerek personel ve ekipman donanımının yeterliliğine onay verdiği ilgili kuruluşa nakletmekte olan RBK Assistance, nakil esnasında hastaların rahat bir şekilde yolculuk yapması ve mevcut sağlık durumlarının stabil tutulması için hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamaktadır.

 

Save

Save