Hakkımızda

aboutusTürkiye merkezli RBK Assistance, Türkiye’nin yanı sıra Mısır, Tayland, Vietnam,Hindistan, Yunanistan, Bulgaristan, Ürdün, İsrail, Güney Kıbrıs ve diğer ülkeleri ziyaretleri sırasında sağlık hizmeti almaya ihtiyaç duyan turistlere, oluşturduğu sağlık sunucuları ağıyla hizmet vermektedir.

2008 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden RBK Assistance, uluslararası standartlarda, düşük maliyetle sunduğu hizmetlerin kalitesi nedeniyle kurulduğu günden itibaren sigorta şirketlerinin, sigortalıların, tur operatörlerinin ve sağlık kurumlarının ilgili bölgelerdeki en önemli çözüm ortağı olmuştur. Hizmet noktasında yarattığı farklılıklar, RBK’nin tıbbi yardım şirketleri arasındaki konumunun yükselmesini ve sektörde akla gelen ilk şirket olmasını sağlamıştır.

Sigorta ve assistance şirketleri adına hizmet veren RBK Assistance, kendi ülkesinden kilometrelerce uzakta olmanın hastada yaratabileceği olumsuz duyguların bilinciyle ve şirketlerin olduğu kadar hastaların da her türlü menfaatini gözeten bir anlayışla “doğruluk”, “etik yaklaşım” ve “örgütsel verimlilik” ilkelerinden taviz vermeden faaliyet göstermektedir.